Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

TEKSTYLIA DOMOWE DO DEKORACJI STOŁU

2010-11-08
TEKSTYLIA DOMOWE DO DEKORACJI STOŁU

Esencja elegancji - tekstylia domowe to nasza specjalność od wielu lat.
Pamiętamy pierwszą kontenerową dostawę z Indii, która dotarła do naszej firmy w 2004 roku. Zawierała ona komplety galanterii stołowej z bawełny pakowane w oryginalne rzeźbione drewniane tace. To był hit sprzedażowy i absolutna nowość na rynku. Komplety te od razu stały się idealnym i praktycznym prezentem dla każdej Pani domu, która dbała o estetyczny wygląd stołu zarówno podczas uroczystego obiadu jak i poczęstunku z kawą i ciasteczkami.
Od tamtego czasu zmieniły się nieco trendy kolorystyczne ale tekstylia domowe na stałe zagościły w naszych salonach i jadalniach. Konkurencja, która nigdy nie śpi zmusiła nas jednak do intensywnej pracy zarówno w poszukiwaniu atrakcyjnego wzornictwa jak i wynegocjowania lepszych cen lub poszukiwania konkurencyjnych dostawców tekstyliów domowych, z resztą z korzyścią dla końcowego Klienta.
Podkładki na stół i bawełniane serwetki w pastelowych kolorach   Beżowo brązowe elementy tekstyliów domowych  Fiolety w tekstyliach domowych do dekoracji stołu

W końcu należy też pamiętać, iż zakup tych artykułów w sklepie internetowym importera, który nabył ten towar bezpośrednio od jego wytwórcy w Indiach daje ogromną przewagę w stosunku do cen stosowanych w butikach, bo nie jest on obciążony marżami pośredników lub samego sklepu stacjonarnego, który ponad połowę marży przeznacza na pokrycie horrendalnych czynszów wynajmując lokal w pasażu w centrum handlowym.
Aktualnie rozszerzamy ofertę tekstyliów domowych na stół o spójne kolorystycznie grupy artykułów ze 100% bawełny – beże, oliwki, szarości, zielenie i fiolety. W skład każdej grupy wchodzi 20 różnych pozycji - osobno pakowane obrusy, bieżniki, podkładki, serwetki, obrączki i powłoki na poduszki. Nie brakuje też kompletów podkładek 33x48 cm z serwetkami 40x40 cm dla 4-ch lub 6-ciu osób w przezroczystych, sztywnych pudełkach z PVC.
Zielona dwustronna podkładka na stół i bawełniana serwetka Oliwkowe elementy tekstyliów domowych - podkładka na stół i serwetka  Dwustronna szara podkładka na stół i korespondująca bawełniana serwetka

Ograniczyliśmy jednocześnie ofertę kompletów stołowych konfekcjonowanych w rzeźbionych tacach. Te ostanie oferujemy osobno dzięki temu klient ma większą swobodę wyboru.
To samo dotyczy drewnianych obrączek na serwetki. Dotychczas wchodziły one w skład kompletów z tekstyliami domowymi. Wiemy, że nie każdy je wykorzystywał. Teraz ten kto chce może dokupić je osobno.
Zielone Oliwkowe Filetowy

Dzięki zdobytemu doświadczeniu gramatura prążkowanych podkładek jest tak dobrana aby zapewnić ich optymalną sztywność by po rozłożeniu idealnie przylegały do powierzchni stołu lub ławy. Wspomniane podkładki na stół pakowane są w postaci zrolowanej i w zasadzie nie ma potrzeby prasowania ich przed użyciem.
Wszystkie tekstylia domowe posiadają wszywki z zaleceniami odnośnie prania i prasowania. Przestrzeganie zawartych tam instrukcji gwarantuje długi okres użytkowania podkładek na stół, bieżników i bawełnianych serwetek.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2010
pixel