Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

WŁOSKI DESIGN W ŚWIECACH OZDOBNYCH

2014-11-25
WŁOSKI DESIGN W ŚWIECACH OZDOBNYCH

Kolekcje wysokiej jakości świeczek ozdobnych

 
‘Ze świecą szukać’ – to z pewnością można powiedzieć  o pięknych i dekoracyjnych świecach FEM. Mimo, iż jakiś czas temu produkcja świec FEM przeniesiona została z Włoch do Polski to jednak nie po to aby zdobyć nasz rynek. Wiele dużych hurtowni artykułów dekoracyjnych próbowało bezskutecznie nawiązać stałą bliższą współpracę z producentem ale fabryka praktycznie na pniu kontraktuje swoją produkcję na nieco bogatsze rynki dlatego świece FEM u nas są praktycznie niedostępne.

Dekoracyjne świeczki metalizowane  Świeczki typu metalic z dekoracją  Kolekcja świeczek ozdobnych

Kolekcja eleganckich świeczek dekoracyjnych  Świeczki ozdobne ze świątecznymi motywami  Ekskluzywne świeczki ozdobne

Kolekcja ekskluzywnych świec ozdobnych z kolekcji Fiorentino  Ręczne malowane świeczki ozdobne z zimowymi pejzażami  Świeczki ozdobne imitujące bombki choinkowe

Wysokiej jakości parafina sprowadzana jest wyłącznie z Włoch. Knoty użyte do produkcji świeczek ozdobnych pochodzą tylko od sprawdzonych dostawców. Powolne spalanie bez wydzielania szkodliwych dla zdrowia substancji. Zachowanie kształtu nawet przy podwyższonych temperaturach otoczenia.

To jakość zastosowanych komponentów sprawia, że klienci, którzy nabędą świece FEM nie doświadczą żadnych problemów przy ich użytkowaniu. Ważny jest również design i nastrój jaki wywoła paląca się świeca. Jak oni to robią przy tak prostym na pierwszy rzut oka wzornictwie? To chyba pozostanie pewnie tajemnicą włoskich projektantów.
Kto raz zapalił świece FEM pewnie już nigdy nie sięgnie po inną. Wypróbuj i Ty!
Dekoracyjne-wloskie-swiece-z-kolekcji-Fiorentino-w-kolorze-ecru
Dużą ofertę świec ozdobnych FEM znajdziesz w naszym drugim sklepie internetowym: http://a-z-decor.eu  Pokaż więcej wpisów z Listopad 2014

Polecane

pixel