Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

WYSOKIE LAMPY PODŁOGOWE W CZERNI Z KOLEKCJI PERLA

2014-04-01
WYSOKIE LAMPY PODŁOGOWE W CZERNI Z KOLEKCJI PERLA

 

Lampa podłogowa PERLA o wysokości 170 cm

 

To już kolejna proponowana przez nas wysoka czarna lampa podłogowa z czarnym abażurem. Tym razem jest to trzecia wersja kolorystyczna wprowadzonej niedawno wysokiej na 170 cm lampy podłogowej PERLA IX. Poprzednio mieliśmy te lampy w bieli i opalizującym brązie i oczywiście dalej je promujemy.
Podobno czarne wyszczupla. Aby nie było wątpliwości czy tak jest, sami wyszczupliliśmy wcześniej oferowany model BILBA, którego korpus składał się z sześciu dużych ceramicznych kul. Teraz jest ich dziewięć i są nieco mniejsze. Ustawione zostały na masywnej drewnianej podstawie w kształcie walca lakierowanej na czarno. Celowo odstąpiliśmy od podstawy ceramicznej gdyż mogłaby ona łatwo ulec uszkodzeniu przy przypadkowym potrąceniu szczotką odkurzacza.
Wersja-wysokiej-lampy-podlogowej-BILBA-z-drewniana-podstawa Czarna-lampa-podlogowa-PERLA-z-drewniana cylindryczna-podstawa Włączona czarna lampa podłogowa PERLA IX w salonie

Lampa podłogowa PERLA IX zwieńczona została czarnym abażurem o wysokości 39cm i dolnej średnicy 55 cm z białym podbiciem kierującym więcej światła w dół. Rozwiązanie to powoduje, że przy włączonej lampie uzyskujemy wyjątkowo nastrojowe oświetlenie całego pomieszczenia co prezentujemy na jednym z załączonych zdjęć.
Warto zwrócić uwagę, iż materiał, z którego wykonany jest abażur delikatnie przepuszcza światło. Wygląda to całkiem ciekawie i przypomina efekt mory, który w tym przypadku jest wyjątkowo dekoracyjny. Mora to takie optyczne zjawisko niepożądane dla osób fotografujących na przykład tkaniny o dużym skupieniu nitek co przekracza możliwości rozróżnienia ich przez matrycę aparatu.
Ciekawi jesteśmy Twojej opinii nowej wersji kolorystycznej lampy podłogowej. Podziel się nią na karcie produktu o indeksie AZ02180. Poprzedni model lampy podłogowej miał indeks AZ02156.

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2014

Polecane

pixel