Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

A-Z Decor

( ilość produktów: 430 )

Dekoracje do domu i biura od renomowanych producentów.

 

Nie wszystkie dostępne na rynku produkty muszą być markowe aczkolwiek te oznaczone specjalnym znakiem graficznym, terminem lub nazwą mają gwarantować lepszą rozpoznawalność i powodować przekonanie klientów, że nabywają produkt o wyższej jakości i parametrach technicznych.
W rzeczywistości tzw. produkty markowe nie odbiegają niczym od produktów ‘no-name’, chyba że ceną bo ktoś musi zapłacić za promocję marki. Zgadnijcie kto?
Producent liczy więc na efekt psychologiczny a sprzedawca na uzyskanie wyższej marży i tak to się kręci.
Działając na rynku od blisko trzech dekad mieliśmy okazję odwiedzić setki producentów artykułów dekoracyjnych na Dalekim Wschodzie i poznać tajniki jakimi rządzi się ten business. Nie jeden raz widzieliśmy schodzące z tej samej linii produkcyjnej towary, które były pakowane do kartonów wysyłkowych ale do części z nich w ostatniej chwili dołączano logo znanych światowych marek. Wyjaśnienia uzyskane od managerów fabryk nie pozostawiały cienia wątpliwości.
Prosimy zwrócić uwagę, iż reprezentowane przez nas marki są markami europejskimi, których produkty są w 100-tu procentach wytwarzane w Europie a więc dołączenie metek z logo nie ma tu zastosowania. Z kolei reprezentowana przez nas marka SCHEMA z Filipin zarejestrowana została w celu ochrony swoich produktów przed kopiowaniem. Nie będziemy wymieniać z nazwy tych, którzy praktycznie w 100 procentach ‘zainspirowali się’ produktami SCHEMA aby nie przysparzać im dodatkowej reklamy. Wystarczy, że baczniej przejrzycie różne katalogi lub ekspozycje na dużych targach oświetleniowych lub wyposażenia wnętrz.

pixel