Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

ENVY

( ilość produktów: 119 )

Designerskie markowe lampy ENVY - rozświetl swoje życie.

 

Lampy ENVY - jakość i elegancja

 

Logo producenta nowoczesnych lamp

 

ENVY to Wspólnotowy znak towarowy zarejestrowany na początku 2010 roku. Dziś produkty ENVY, głównie lampy o ceramicznych podstawach i akcesoria do dekoracji wnętrz, reprezentowane są w ponad 30-tu krajach na całym świecie.
Firma A-Z Decor jest wyłącznym przedstawicielem marki ENVY na terenie Polski. Z właścicielem marki ENVY współpracujemy od marca 2010 roku wprowadzając co roku na nasz rynek dziesiątki kolekcji tych oryginalnych lamp. Wyróżniają się one znakomitą jakością komponentów pochodzących w 100 procentach z Europy oraz nowoczesnym, innowacyjnym wzornictwem.
Dużą część lamp z liczącej kilkaset pozycji kolekcji zamówisz w naszym sklepie internetowym z natychmiastową dostawą. Znajdziesz je w kategoriach: lampy podłogowe, lampy stołowe, lampy wiszące lub lampki nocne.
Pozostałe lampy znajdziesz w kategorii LAMPY ENVY lub w katalogu (do pobrania na stronie firmowej http://a-z-decor.com) liczącym blisko 100 stron, zawierającym dziesiątki aranżowanych zdjęć. Zarejestruj się w naszym sklepie włączając opcję mailingu by czasami otrzymać informację o nowych modelach tych innowacyjnych lamp.

pixel