Darmowa dostawa od 300,00 zł
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

PAULO COELHO

( ilość produktów: 15 )

Dekoracyjne lampy do wszystkich wnętrz

 

 

Logo marki PAULO COELHO®

 

 

PAULO COELHO® to znana na całym świecie portugalska marka - producent najwyższej jakości oświetlenia dekoracyjnego. Marka została zarejestrowana w 1995 roku przez Paulo Coelho Aleksandra. PAULO COELHO® to połączenie rzemiosła z najnowszymi technologiami oświetleniowymi oraz szerokie wykorzystanie w procesach produkcyjnych najbardziej ekskluzywnych i zaawansowanych materiałów.
PAULO COELHO® produkuje dekoracyjne oświetlenie w pięciu różnych stylach: współczesny, nowoczesny, klasyczny, rustykalny i infantylny wykorzystywane praktycznie we wszystkich wnętrzach, począwszy od prywatnych mieszkań, domów i rezydencji po obiekty przemysłowe, hotele i restauracje.
Na przełomie ostatnich ośmiu lat PAULO COELHO® wprowadziło do programu 45 kolekcji. Każda z nich zawiera parę modeli lamp sufitowych, w tym zwisy z pojedynczym lub zwielokrotnionym abażurem, plafony i żyrandole, lampy podłogowe i stołowe oraz kinkiety. Biorąc pod uwagę i każda lampa może posiadać elementy chromowane lub galwanizowane na różne kolory, posiadać elementy drewniane w wielu wersjach wybarwienia, być przystosowana do dwóch lub trzech wersji żarówek, posiadać jeden z kilkunastu lub kilkudziesięciu wersji abażurów, mamy praktycznie nieskończoną ilość możliwych do zaproponowania modeli. Z tego też powodu lampy PAULO COELHO® w większości nie są dostępne bezpośrednio z magazynu ale na zamówienie.
Zachęcamy do zapoznania się z katalogami PAULO COELHO®, które można obejrzeć lub pobrać na www.a-z-decor.com. Pokazują one najbardziej popularne rozwiązania i mają stanowić inspirację do tworzenia nowych modeli lamp.

pixel