Darmowa dostawa od 300,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Jak zamawiać lampy z katalogów

Sprowadzimy dla Ciebie ekspresowo każdy model lampy.

Utrzymujemy stany magazynowe wielu modeli lamp naszych partnerów i wtedy można je zakupić z natychmiastowym terminem wysyłki lub odebrać w siedzibie naszej firmy w Nadarzynie. Niestety czasami dany model skończy się wcześniej niż byliśmy w stanie przewidzieć. Wtedy istnieje możliwość ściągnięcia go z magazynu producenta w stosunkowo krótkim czasie.

Klient ma dwie możliwości:
1. Poczekać 4-5 tygodni do terminu regularnej wysyłki i zapłacić za niego cenę katalogową równą tej która widoczna jest na karcie produktu. Podany termin może przy odrobinie szczęścia ulec znacznemu skróceniu. Ma to miejsce w sytuacji gdy klient złoży zamówienie na lampę parę dni przed regularną wysyłką i jest ona akurat dostępna w magazynie naszego partnera lub została przez nas wcześniej zamówiona z przeznaczeniem na uzupełnienie naszych stanów magazynowych.
2. Zamówić towar przesyłką indywidualną realizowaną przez firmę kurierską na trasie magazyn producenta w Portugalii – magazyn A-Z Decor w Nadarzynie. W takim przypadku towar dociera do naszego magazynu w ciągu mniej więcej 5-ciu dni roboczych. Koszt i czas takiej dostawy wymaga jednak każdorazowo naszego potwierdzenia bo jest zależny od wagi i objętości wysyłanej lampy. Zastrzegamy, iż nie wszystkie lampy będziemy mogli wysłać kurierem z uwagi na ryzyko ich uszkodzenia.

Zamówienie na lampy z katalogów można składać w dowolnej formie: mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz, który jest do pobrania poniżej. Preferujemy tę ostatnią formę gdyż gwarantuje ona precyzję w przekazaniu takich informacji jak: numery referencyjne, ilości zamawianych lamp, dane adresowe oraz zawiera upoważnienie do ich przetwarzania.

Na koniec chcielibyśmy przytoczyć parę klauzul informacyjnych, którymi kieruje się nasz Partner z Portugalii

1. Wszystkie nasze produkty posiadają oznaczenia CE poświadczające ich zgodność z europejskimi przepisami. (jakość produktu i standardy bezpieczeństwa.

2. Moce i elektryczne wyposażenie podane w katalogu są zgodne z normami EWG. (ENEC-60598), 220 V.

3. Wszystkie wymiary podane są w cm i są wymiarami przybliżonymi. (1 cm = 0,39 cala).  

4. Opisy i wymiary są podane jedynie w celach informacyjnych, odnoszą się do produktów dostarczanych w Europie i mogą różnić się dla innych rynków. 

5. Niewielkie różnice w kolorach w stosunku do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do reklamacji.

6. Firma zastrzega sobie prawo do zmian wyglądu i cech technicznych modeli, gdy uzna to za konieczne zgodnie z własnym uznaniem.

7. Nasze modele nie są dostarczane z żarówkami, o ile nie określono tego osobno.

8. Klauzula właściwości: nasze produkty pozostają naszą własnością do czasu uzyskania pełnej zapłaty. Jednak przeniesienie wszystkich zagrożeń dla kupującego ma miejsce automatycznie i natychmiast gdy tylko nasze produkty opuszczają nasz magazyn.

9. Stale dodajemy nowe produkty i wzory do naszej kolekcji. Poproś o informację o najnowszych modelach. 

 

 

Formularz PDF    Formularz WORD

pixel